BASEUS MAGNETIC biała słuchawka do rozmów bezprzewodowa

  • Dodaj recenzję:
  • sztuka
  • 79,00 zł

Dostawa do paczkomatu 

Bezpieczne płatności online

60 dni na podjęcie decyzji

Testowane ponad 100 dni

 

Bezprzewodowa słuchawka z mikrofonem bluetooth, Megnetic od firmy Baseus to niesamowicie skromne i lekkie urządzenie, zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Pracująca w wersji Bluetooth 4.1 umożliwia podłączenie do nawet dwóch telefonów jednocześnie, działająca w odległości do 7-8m. W tak małej obudowie mogła zmieścić się bateria o pojemności 45mAh, ale pomimo tego umożliwia ona pracę urządzenia w trybie czuwania do 100h, rozmów do 4h, a słuchania muzyki do 3h.

Ładowanie całej baterii zajmuje zaś tylko nieco ponad 1 godzinę. I w tej materii Baseus Magnetic błyszczy na tle innych producentów, ponieważ zastosowano tu magnetyczne i bezprzewodowe ładowanie, dzięki czemu nie trzeba martwić się o kable, czy miejsce. Wystarczy dowolna ładowarka USB, powerbank, bądź laptop aby wpiąć klucz USB z magnetycznym uchwytem, który w dodatku można obracać o 90°. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, a w systemie iOS dodatkowo wyświetla informację o stanie baterii słuchawki.

Wyposażona w przycisk, poszerza jej funkcjonalność umożliwiając m.in.: kontrolę muzyki, odbieranie połączeń czy ponowne wybieranie ostatnio wybranego numeru.


CECHY PRODUKTU:

- 100% oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Wersja Bluetooth: 4.1
- Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
- Zasięg: 7-8m
- Pojemność baterii: 45mAh
- Czas czuwania: 100h
- Czas rozmów: do 4h
- Czas muzyki: do 3h
- Czas ładowania: ok. 1h10m
- Lekki: 5g
- Bezprzewodowe ładowanie
- Magnetyczny uchwyt
- Funkcjonalny
- Uniwersalny


ZESTAW ZAWIERA:

1 x Słuchawka Baseus
3 x Nakładki