TOP 3 darmowych aplikacji do czytania ebook'ów

25-03-2020

#SpotkajmySieOnline  przy książkach

Podczas siedzenia w domu możesz nadrobić wszystkie zaległe książki e-booki ☺ Ja jestem na tak! Dla równowagi jednego dnia czytam książkę, a drugiego oglądam seriale ;) na końcu znajdziecie dwa pomysły jak zniwelować zmęczenie oczu od ekranu.

Na start propozycja 3 najlepszych i darmowych aplikacji do czytania e-booków:

  1. Empik Go - to platforma Empiku przeznaczona do legalnego czytania książek elektronicznych i odsłuchiwania książek w wersji audio. Aplikacja dostępna na: Android, iOS

Google Play Kliknij aby pobrać aplikacje

App store Kliknij aby pobrać aplikacje

  1. Książki Google Play – Jest to najpopularniejsza aplikacja, domyślnie instalowana na każdym nowym smartfonie z systemem Android. Pozwala zarówno czytać ebooki, podręczniki, komiksy jak i odtwarzać książki w formacie audio. Aplikacja dostępna na: Andorid

Kliknij aby pobrać aplikacje na Android

  1. iBooks/Książki - to darmowy program służący do czytania książek i dokumentów elektronicznych. Aplikacja umożliwia zakup książek bezpośrednio z iBooks Store – wirtualnej księgarni Apple. Aplikacja dostępna na iOs i jeszcze najcześciej preinstalowana na urządzeniach Apple.

Kliknij aby pobrać aplikacje na iPhone lub iPad

Co zrobić, gdy nie każdy z nas posiada czytnik, a kupno tego gadżetu w aktualnej sytuacji nie wydaje się racjonalne?  Wykorzystaj do tego tablet lub telefon. Są to urządzenia które bardziej męczą oczy, ale mam dla Was dwa pomysły, zarówno na tablet jak i na czytnik, które ten efekt zniwelują. Po pierwsze przygaś ekran, po drugie rozważ zakup matowej folii 3mk Matte- która całkowicie elminuje efekt palcowania oraz pochłania dużo światła, tak aby nie męczyć naszych oczu.

Tutaj znajdziesz folię matową na swój tablet lub telefon: Kliknij, aby sprawdzić