Folie ochronne na tablet

Tablet jest na tyle lekki i niewielki - jak duży telefon, że spokojnie możemy go wrzucić do torebki czy plecaka bez obaw o dodatkowe kilogramy, i na tyle rozbudowany, że można wykonywać na nim wiele czynności.

Jak każde urządzenie elektroniczne jest wyposażone w wyświetlacz, który zużywa się z biegiem czasu. W tych czasach zabezpieczamy niemal każdy ekran – nie tylko w naszych osobistych urządzeniach, ale także ekrany dotykowe w biletomatach, miejskich informatorach i wielu innych.

Najbardziej eksplorowaną częścią tabletu jest ekran. Jak wiadomo, niemal każde tego typu urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz dotykowy. Często też narażamy sprzęt na przypadkowe zarysowania nie korzystając z zabudowanych futerałów. Tablety to urządzenia wielozadaniowe, a przy pomocy swoich niewielkich wymiarów często nie zwracamy uwagi na to, czy są one dostatecznie zabezpieczone. Każdy zabezpieczony sprzęt odwdzięczy się latami pracy bez przykrych niespodzianek.

Świetną propozycją dla zabezpieczenia są folie ochronne na tablet. Sklep iScratch posiada w swojej ofercie produkty polskiego producenta – firmy 3mk®, która w swoim bogatym asortymencie, oprócz wszelkiego rodzaju zabezpieczeń na telefony komórkowe, laptopy czy smartwatche, posiada także folie na tablety w wielu różnych wersjach. Każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadało jego potrzebom – dla danej wielkości, czy rodzaju tabletu. Klasyczna ochrona ekranu w postaci folii ochronnych do tabletów sprawdza się na każdym modelu. Tworzy powłokę o niewielkiej, ledwo wyczuwalnej grubości, a chroni ekran nawet na poziomie 5H. Oferowane zabezpieczenia są proste w montażu i zawierają dokładną instrukcję. Idealna elastyczność folii pozwala dopasowanie jej do powierzchni, co za tym idzie – upraszcza samodzielny montaż. Również zastosowana w produkcie substancja klejąca ułatwia zamontowanie – mocno przylega do powierzchni ekranu, przez co problemy z pęcherzykami powietrza ulatniają się, jak one same. Precyzyjny kształt zapewnia zastosowanie laserowej technologii, która wycina w materialne odpowiedni rozkład otworów i wycięć – na kamerę, głośnik czy czujniki. Wybierając produkty firmy 3mk® w sklepie iScratch zyskujesz pewność, że wybrane zabezpieczenie ma najwyższą jakość za niewielką cenę.

Wszystkie oferowane produkty są zgodne z wymogami, a procesy ich wywarzania są bezpieczne dla środowiska. Dzięki foliom ochronnym każdy tablet będzie odporniejszy na zarysowania, na długi czas zachowa najwyższą jakość wyświetlania danych, a także jego wartość będzie na wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego iScratch.

iScratch jako ekspert w ochronie telefonu poleca również:
Szkło ochronne na telefon
Folie ochronne na telefon
Drewniane etui na telefon

Produkty 1 do 24 z 206

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 24 z 206

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Dane kontaktowe

ul. Chełmżyńska 55
Warszawa Rembertów

(+48) 510-237-017

Zapisz się do newslettera!