Folia ochronne na Smartwatch

Smartwatch to ostatnio jeden z popularniejszych gadżetów elektronicznych. Producenci z każdym dniem powiększają pulę jego funkcji i właściwości. W połączeniu ze smartfonem tworzą funkcjonalną parę.

Ale jak każdy sprzęt, jest wystawiany na wiele różnych prób. Przypadkowe zarysowania, nieuważne wrzucenie do szuflady czy niefortunny upadek na podłogę zdarzają się użytkownikom sprzętu elektronicznego niemal codziennie. W ofercie sklepu iScratch są wyjątkowe i najlepsze zabezpieczenia na różne urządzenia, także na elektroniczny zegarek.

Jeśli cenisz produkty wysokiej jakości i w dobrej cenie, w sklepie iScratch znajdziesz produkty firmy 3mk – wytrzymałe i precyzyjnie dopasowane folie ochronne na smartwatch. Specjalna edycja o nazwie ARC Smartwatch jest dostosowana do zakrzywionego ekranu zegarka elektronicznego i zapewnia doskonałą ochronę powierzchni i zmniejsza ryzyko zadarcia folii na smartwatchu. Jest prosta w montażu, a silniejsza substancja klejąca sprawia, że folia ochronna smartwatch 3mk ARC Smartwatch dokładnie przylega do wyświetlacza. Ten model zawiera technologię pamięci materiału, a także posiada właściwości absorbujące, które są pomocne podczas montażu. Gdy pod folię na smartwatcha dostaną się drobne zanieczyszczenia albo bąbelki powietrza, w ciągu 48 godzin samoczynnie znikną! Folia jest na tyle cienka, że po naklejeniu różnica w grubości urządzenia jest ledwie wyczuwalna.

W tych czasach staramy się zabezpieczać każdy ekran dotykowy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że zadbany sprzęt generuje mniej kosztów (w przypadku naprawy) i łatwiej go sprzedać – choćby dlatego, że wyświetlacz jest oryginalny i ma nieskazitelną gładkość. Zabezpieczenie smartwatcha zaowocuje dłuższą żywotnością ekranu dotykowego, zmniejszy jego zużycie w czasie i pozwoli, aby kolory i ostrość była w najwyższym standardzie przez długi okres czasu. Wszystkie modele folii są precyzyjnie dopasowane do danego modelu urządzenia elektronicznego. Folia jest dostępna na różne modele smartwatcha.

Każdy zestaw folii smartwatch 3mk® zawiera cztery sztuki prezentowanego produktu oraz suchą, niepylącą ściereczkę do oczyszczenia ekranu dotykowego przed rozpoczęciem montażu. Folie są bardzo elastycznym produktem, więc samodzielne naklejenie zabezpieczenia będzie proste, a instrukcja w postaci filmiku pozwoli krok po kroku poznać tajniki montażu. Procesy wytwarzania folii na smartwatcha są zgodne z normami w zakresie wytwarzania akcesoriów do zabezpieczania ekranów dotykowych, a produkcja jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Sklep iScratch gwarantuje satysfakcję i zadowolenie z wybranych produktów firmy 3mk®.

iScratch jako ekspert w ochronie telefonu poleca również:
Szkło ochronne na telefon
Folie ochronne na telefon
Drewniane etui na telefon

Produkty 1 do 24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 24 z 35

Strona:
  1. 1
  2. 2
Dane kontaktowe

ul. Chełmżyńska 55
Warszawa Rembertów

(+48) 510-237-017

Zapisz się do newslettera!