iS RESCUE CHARGER ładowarka ratunkowa do auta 3.4A 2xUSB

 • Dodaj recenzję:
 • Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • 69,00 zł 49,99 zł

Dostawa do paczkomatu 

Bezpieczne płatności online

60 dni na podjęcie decyzji

Testowane ponad 100 dni

 

 

Ratunkowa ładowarka samochodowa 2.4A / 2xUSB

w kolorze metalic grey

o dwukrotnie większej mocy ładowania niż standardowe ładowarki

                                   

Bezpieczeństwo podczas podróży autem - pomyśleliśmy o tym!

Ta ładowarka została stworzona nie tylko z myślą o naładowaniu telefonu. Przy jej projektowaniu wzięto pod uwagę fakt, że ładowarka samochodowa to narzędzie, które z reguły jest umieszczone najbliżej kierowcy i łatwo po nie sięgnąć. Kiedy na drodze dojdzie do niebezpiecznego wypadku, a Ty będziesz zmuszony wybić szybę w samochodzie, lub przeciąć pasy aby oswobodzić siebie lub swoich bliskich, bezpieczna ładowarka sprosta temu zadaniu. Zwiększona waga, wyprofilowana końcówka i sprytnie ukryty mały nóż powodują że zawsze będziesz miał przy sobie narzędzie ratunkowe w aucie. 
Dodatkowo, to w dalszym ciągu wysokiej klasy ładowarka samochodowa. Ładuj telefon do pełna w turbo-doładowanym tempie i przestań martwić się, że prądu nie starczy Ci do wieczora. Niebieski pierścień świetlny to subtelny znak, że ładowarka jest "pod prądem". 

Specyfikacja techniczna

 • Wyróżniki: Funkcja wybijania szyby oraz przecinania pasów bezpieczeństwa
 • Porty: 2 x Port USB A 
 • Input: DC 12-24V
 • Output: DC 5V/2.4A 
 • Wymiary: 65*31mm
 • Waga: 35g
 • Kolor: metalic grey
 
 

POZNAJ CECHY ratunkowej ładowarki iS RESCUE CHARGER

 1. Specjalnie wyprofilowana stożkowa końcówka - dzięki podniesionej wadze ładowarki i odpowiedniemu profilowi końcówki, podczas wybijania szyby siła uderzenia koncentruje się w tym miejscu
 2. Mocne sprężyny - dzięki sztywnym sprężynom mocującym styki, ładowarka "siedzi" mocno w gnieździe zapalniczki, bez ryzyka że przypadkowo wypnie się i przestanie ładować.
 3. Solidna obudowa - stalowe wykończenie to gwarancja jakości i długowieczności tej ładowarki
 4. Nóż do przecinania pasów - dyskretnie umieszczony w miejscu optymalnym dla właściwego uchwytu podczas przecinania pasów w sytuacji nagłego zagrożenia
 5. Ergonomiczne rozmieszczenie gniazd - porty USB są umieszczone w takiej odległości od siebie, by dwa przewody o szerokich wtyczkach nie wchodziły ze sobą w konflikt.
 6. Podświetlany pierścień - kiedy ładowarka jest pod napięciem, sygnalizuje to podświetleniem w kolorze niebieskim, roztoczonym na całym obwodzie górnej części ładowarki
 

 

Inteligentne rozwiązania
 
Bezpieczna ładowarka to kwintesencja tego jak traktujemy naszą rolę w branży. Naszym celem zawsze było dostarczanie produktów, które poza zwykłą funkcjonalnością, będą miały jeszcze wartość dodaną. W tym przypadku mówimy nie tylko o dobrej ładowarce samochodowej, ale też prawdziwym akcesorium ratunkowym.