Szkło ochronne, hartowane 3mk na telefon - szkło hybrydowe na ekran smartfona

Telefon w obecnych czasach nie służy już tylko do komunikowania się, ale także do korzystania z portali społecznościowych, wyszukiwania informacji w Internecie, sprawdzania i wysyłania poczty elektronicznej, grania w gry. Można by wymieniać dalej, ponieważ z upływem czasu urządzenia te są rozbudowywane i wciąż zyskują nowe funkcje. Przy tak dużym wykorzystywaniu możliwości telefonu ważne jest to, by dobrze go zabezpieczyć.

Najbardziej znanymi formami zabezpieczenia to folie ochronne na telefon i szkła ochronne. Folia ochronna zabezpiecza smartfona przed zarysowaniem, natomiast szkło ochronne, nie tylko chroni przed powstaniem rys na wyświetlaczu, ale także zabezpiecza go przed pęknięciem w przypadku większości upadków. Szkło na ekran dotykowy telefonu jest hartowane w 420°C, wzmacnia ekran podczas upadku o 250% i posiada twardość w skali Mohsa na poziomie aż 9H, co znaczy, że jest odporne na zarysowania kluczami, stalowymi narzędziami. Grubość to zaledwie 0,3 mm, a w sklepie iScratch znajdzie produkty firmy 3mk® prezentujące bardzo szeroką skalę produktów do wyboru, zależnie od naszych upodobań. Są to szkła na ekran telefonu o precyzyjnym i dopasowanym kształcie, W ofercie znajdują się zestawy podstawowe oraz zestawy zawierające dodatkowe zabezpieczenia na boki i tył telefonu. Każdy klient znajdzie odpowiednie dla siebie zabezpieczenie.

Najnowszą formą ochrony ekranu jest szkło hybrydowe na telefon, łączące w sobie cechy folii ochronnej i szkła hartowanego. Dzięki takiemu połączeniu otrzymujemy produkt o wytrzymałości 7H i grubości tylko 0,2 mm! Oprócz odporności na zarysowania, szkło jest odporne na pęknięcia, a w przypadku silnego uszkodzenia ekranu sprawia, że potrzaskane elementy są utrzymane na swoim miejscu niwelując przy tym ryzyko skaleczenia. Dodatkowo hybrydowe szkło na telefon jest elastyczne i dzięki tej właściwości samodzielny montaż jest prostszy, niż w przypadku szkła hartowanego. Można także przy pomocy tej cechy – w sytuacji problemów z naklejaniem – delikatnie poprawić produkt na telefonie bez strachu przed jego uszkodzeniem.

Zestawy szkieł ochronnych w sklepie iScratch posiadają akcesoria takie jak: listki do usuwania drobin kurzu, naklejki do pozycjonowania Fit-In™, niepyląca ściereczka i karte Anti-Bubble. Przez co ułatwiają samodzielny montaż szkła na wyświetlacz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów w atrakcyjnych cenach.

iScratch jako ekspert w ochronie telefonu poleca również:
Folie ochronne na telefon
Drewniane etui na telefon

Produkty 1 do 24 z 770

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 24 z 770

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Dane kontaktowe

ul. Chełmżyńska 55
Warszawa Rembertów

(+48) 510-237-017

Zapisz się do newslettera!