O nas

Obsłużyliśmy ponad 1 000 000 klientów, którym doradziliśmy jak właściwie zabezpieczyć telefon. Działamy na wyselekcjonowanym rynku GSM od 2009 roku, oferując zabezpieczenia i akcesoria do urządzeń mobilnych. 

Na rynku urządzeń mobilnych, co kilka dni pojawiają się nowe produkty a klienci poszukują najnowszych zabezpieczeń. Zawsze błyskawicznie dopasowujemy ofertę, wyróżniamy się największą dostępnością nowości. W iScratch.pl nowe folie, szkła i nowoczesne etui pojawiają się najczęściej w dniu premiery nowych urządzeń.

iScratch prowadzi stacjonarną sieć salonów i punktów pod marką 3mk, w największych centrach handlowych. Jesteśmy w galeriach Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania, Łodzi czy Gdyni. Każdy nasz punkt to unikalny koncept oferujący w sprzedaży zabezpieczenia w postaci szkieł i folii ochronnych na urządzenia mobilne oraz świadczący natychmiastową usługę montażu w punkcie. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy w sieci 3mk usługę personalizacji "just now". Teraz każdy nasz klient ma dostępne folie i nowoczesne „natural case” z własnym spersonalizowanym oznaczeniem.

 

iScratch w liczbach:

  • ponad 70 pracowników w całej Polsce
  • sieć 13 stoisk 3mk w największych galeriach w całej Polsce
  • ponad 500.000 zabezpieczonych telefonów
  • ponad 400 klientów dziennie

 

W Warszawie zapraszamy do naszych dwóch punktów:

iScratch Concept Store [Warszawa, ul. Chełmżyńska 55]

iScratch Concept Store przy ul. Chełmżyńskiej 55, w którym możecie dotknąć każdego, najbardziej wyszukanego etui. Rozumiemy, że decyzja o wyborze jednego wzoru będzie trudna. Nie musisz się ograniczać – zapisz się na nasz newsletter i kupuj wiele wzorów z rabatami!

 

iScratch Pop-Up Store [Warszawa, ul. Prosta 53]

iScratch Pop-Up Store przy ul. Prostej 53, to nowe podejście do sprzedaży akcesoriów mobilnych. Innowacyjny projekt kawiarni połączonej z punktem sprzedaży akcesoriów mobilnych oraz wypożyczalnią sprzętu foto-wideo. W naszym Pop-Up Store realizujemy koncepcję "slow-shopping", gdzie w przyjaznej i niespiesznej atmosferze kawiarni, możesz również wybrać akcesoria do Twojego telefonu (etui, przewody, ładowarki, uchwyty, słuchawki i zabezpieczenie ekranu) oraz skorzystać z wypożyczalni aparatów Instax czy akcesoriów do kręcenia filmów telefonem (gimbale, statywy, lampy LED i mikrofony). W punkcie istnieje również możliwość (po wcześniejszym umówieniu) odbioru osobistego zamówienia złożonego w sklepie iScratch.pl. 

 

Zastanawiasz się jak nagrać film telefonem?

Pobierz totalnie ZA DARMO nasz ebook (kliknij aby pobrać)

80 stron praktycznych porad i wskazówek Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook  YouTube