Jak zamontować szkło

Zakładanie szkła na ekranie telefonu to wbrew powszechnym opiniom i przekonaniom to prosty i szybki sposób. Oczywiście, nam przychodzi to z lekkością bo robimy to kilkanaście razy dziennie od kilku lat. Nie mniej jednak, jeśli chcesz ładnie założyć szybkę na ekran telefonu to wystarczy odrobina dokładności i trzymanie się poniższych reguł. Zebraliśmy wszystkie pro-tipy na temat jak zamontować szkło na ekran telefonu w jednym miejscu, abyś miał to zawsze pod ręką. Jeśli nie wiesz jak dobrze założyć szkło na telefon przeczytaj poniższy poradnik.

 

1. Zacznij od wypakowania pudełka - znajdziesz tam szkło na ekran telefonu, ściereczkę mokrą, ściereczkę suchą i kartonik do wypychania bąbelków

Jak zamontować szybkę na telefonie

2. Dokładnie przetrzyj ekran telefonu nasączoną ściereczką jednostajnym ruchem w górę lub w dół (nie wycieraj we wszystkie strony świata). Po mokrej ściereczce przetrzyj ekran suchą ściereczką, tak aby nie zostały żadne kropelki.

jak zamontować szkło ochronne

3. Ustaw szkło do telefonu dłuższym bokiem i wceluj idealnie w otwory na kamerę, przycisk, głośnik. Przyklej naklejki pozycjonujące do obudowy i zerwij warstwa z numerem "1"

jak założyć szkło hartowane

4. Przyciśnij palcem szkło do ekranu. Powstałe bąbelki wyprowadź raklą poza krawędź szkła. Mniejsze resztki powietrza możesz również wypchnąć suchą ściereczką

szkło hartowane instrukcja montażu

szkło na telefon jak zamontować

5. Pamiętaj! Jeśli szkło jest krzywo zamontowane, zawsze możesz je podnieść i powtórzyć montaż bez żadnego problemu

instrukcja jak zamontować szkło

6. Zerwij warstwę ochronną z numerem "3" (UWAGA? W przypadku szkła hartowanego fabrycznie nie ma warstwy ochronnej z numerem "3"). Przetrzyj szmatką i gotowe.

jak założyć szybkę

jak nakleić szkło hartowane

 

Właśnie idealnie założyłeś szkło na swój telefon. Gratuluję :)

 

P.S. Jeśli wolisz obejrzeć wideo to nagraliśmy coś specjalnie dla Ciebie ;) 

 

 

Zastanawiasz się jak nagrać film telefonem?

Pobierz totalnie ZA DARMO nasz ebook (kliknij aby pobrać)

80 stron praktycznych porad i wskazówek 

Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook  YouTube