Jak zamontować szkło

Jak zamontować szkło?

 

Instalacja szkła na ekranie to wbrew powszechnym opiniom i przekonaniom to prosty i szybki sposób. Oczywiście, nam przychodzi to z lekkością bo robimy to kilkanaście razy dziennie od kilku lat. Nie mniej jednak, jeśli chcesz ładnie założyć szybkę na ekran to wystarczy odrobina dokładności i trzymanie się poniższych reguł. Zebraliśmy wszystkie pro-tipy na temat jak zamontować szkło w jednym miejscu, abyś miał to zawsze pod ręką.

 

1. Zacznij od wypakowania pudełka - znajdziesz tam szkło na ekran, ściereczkę mokrą, ściereczkę suchą i kartonik do wypychania bąbelków

Jak zamontować szybkę na telefonie

2. Dokładnie przetrzyj ekran nasączoną ściereczką jednostajnym ruchem w górę lub w dół (nie wycieraj we wszystkie strony świata). Po mokrej ściereczce przetrzyj ekran suchą ściereczką, tak aby nie zostały żadne kropelki.

jak zamontować szkło ochronne

3. Ustaw szkło dłuższym bokiem i wceluj idealnie w otwory na kamerę, przycisk, głośnik. Przyklej naklejki pozycjonujące do obudowy i zerwij warstwa z numerem "1"

jak założyć szkło hartowane

4. Przyciśnij palcem szkło do ekranu. Powstałe bąbelki wyprowadź raklą poza krawędź szkła. Mniejsze resztki powietrza możesz również wypchnąć suchą ściereczką

szkło hartowane instrukcja montażu

szkło na telefon jak zamontować

5. Pamiętaj! Jeśli szkło jest krzywo zamontowane, zawsze możesz je podnieść i powtórzyć montaż bez żadnego problemu

instrukcja jak zamontować szkło

6. Zerwij warstwę ochronną z numerem "3" (UWAGA? W przypadku szkła hartowanego fabrycznie nie ma warstwy ochronnej z numerem "3"). Przetrzyj szmatką i gotowe.

jak założyć szybkę

jak nakleić szkło hartowane

 

Właśnie idealnie założyłeś szkło na swój telefon. Gratuluję :)

 

Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook YouTube