O iScratch

 

Tworzymy unikatowe kolekcje wyjątkowych wzorów etui, case’ów i designerskich akcesoriów do urządzeń mobilnych. Działamy na wyselekcjonowanym rynku GSM od 2012 roku, oferując zabezpieczenia i akcesoria do urządzeń mobilnych. 

Jesteśmy ekspertami w ochronie telefonów.

Na rynku urządzeń mobilnych, co kilka dni pojawiają się nowe produkty a klienci poszukują najnowszych zabezpieczeń. Zawsze błyskawicznie dopasowujemy ofertę, wyróżniamy się największą dostępnością nowości. W iScratch.pl nowe folie, szkła i nowoczesne etui pojawiają się najczęściej w dniu premiery nowych urządzeń.

iScratch prowadzi stacjonarną sieć salonów i punktów pod marką 3mk, w największych centrach handlowych. Jesteśmy w galeriach Warszawy, Wrocławia, Katowic, Poznania, Łodzi czy Gdyni. Każdy nasz punkt to unikalny koncept oferujący w sprzedaży zabezpieczenia w postaci szkieł i folii ochronnych na urządzenia mobilne oraz świadczący natychmiastową usługę montażu w punkcie. Jako pierwsi w Polsce wprowadzamy w sieci 3mk usługę personalizacji "just now". Teraz każdy nasz klient ma dostępne folie i nowoczesne „natural case” z własnym spersonalizowanym oznaczeniem.

W Warszawie zapraszamy do iScratch Concept Store przy ul. Chełmżyńskiej 55, w którym możecie dotknąć każdego, najbardziej wyszukanego etui. Rozumiemy, że decyzja o wyborze jednego wzoru będzie trudna. Nie musisz się ograniczać – zapisz się na nasz newsletter i kupuj wiele wzorów z rabatami!

 

iScratch w liczbach:

  • ponad 70 pracowników w całej Polsce
  • sieć 13 stoisk 3mk w największych galeriach w całej Polsce
  • ponad 500.000 zabezpieczonych telefonów
  • ponad 400 klientów dziennie

iScratch Concept Store [Warszawa, ul. Chełmżyńska 55]

iScratch concept store warszawa

 

 

Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook YouTube