Sieć stoisk 3mk

Sieć stoisk 3mk

Od 2013 roku prowadzimy i stale rozbudowujemy sieć stoisk pod marką polskiego producenta szkieł i folii ochronnych 3mk. Na chwilę obecną posiadamy 12 lokalizacji w najbardziej prestiżowych galeriach na terenie całej Polski. Jesteśmy dumni, że nasza rodzinna firma, od  dwuosobowej działalności rozrosła się w przeciągu 5 lat, do rozmiarów liczącego się partnera na rynku akcesoriów GSM.

 

  • Warszawa CH Złote Tarasy 
  • Warszawa CH Wola Park 
  • Warszawa CH Promenada 
  • Łódź CH Manufaktura 
  • Poznań CH Malta 
  • Poznań CH Posnania 
  • Wrocław CH Aleja Bielany 
  • Katowice Galeria Katowicka 
  • Katowice CH Silesia 
  • Czeladź CH M1 
  • Kraków Galeria Krakowska 
  • Gdynia CH Riviera

 

Znajdź punkt montażu produktów 3mk idealny dla Ciebie!

 

3mk Warszawa CH Wola Park

 

tel: 798 033 666

e-mail: wolapark@iscratch.pl

3mk Warszawa CH Złote Tarasy

 

tel: 786 864 581

e-mail: zlotetarasy@iscratch.pl

 

3mk Warszawa CH Promenada

 

tel: 786 864 580

e-mail: promenada@iscratch.pl

3mk Łódź CH Manufaktura

 

tel: 786 864 578

e-mail: manufaktura@iscratch.pl

 

3mk Poznań Galeria Malta

 

tel: 512 526 017

e-mail: malta@iscratch.pl

3mk Poznań CH Posnania

tel: 601 499 599

e-mail: posnania@iscratch.pl 

 

3mk Wrocław CH Aleja Bielany

 

tel: 695 299 399

e-mail: bielany@iscratch.pl

3mk Galeria Katowicka

 

tel: 516 202 744

e-mail: katowicka@iscratch.pl

 

3mk Katowice CH Silesia 

 

tel: 786 864 579

e-mail: silesia@3mk.pl

3mk Czeladź CH M1

 

tel: 607 588 688

e-mail: m1czeladz@3mk.pl

 

 

3mk Galeria Krakowska 

tel: 663 955 155

e-mail: krakowska@iscratch.pl

 

3mk Gdynia CH Riviera

 

tel: 518 526 017

e-mail: riviera@iscratch.pl

Zastanawiasz się jak nagrać film telefonem?

Pobierz totalnie ZA DARMO nasz ebook (kliknij aby pobrać)

80 stron praktycznych porad i wskazówek 

Obserwuj nas na bieżąco!

Instagram Facebook  YouTube